تبلیغ رایگان کانال تلگرام

 تبلیغ رایگان کانال تلگرام ( افزایش صد در صدی اعضای کانال شما )

دوستان عزیز و مدیران ارجمند کانالها ، شما میتوانید تبلیغ کانال تلگرام خود را به صورت دائمی در سایت پربازدید ما  منتشر نموده و نسبت به افزایش اعضا کانال تلگرام خود اقدام نمایید.

 

telegram

از مزایای سایت معرفی کانال نسبت به کانال هایی که به تبلیغ کانال تلگرام می پردازند به موارد زیر میتوان اشاره نمود:

۱- بازدید های غیر تکراری و امکان جذب اعضای جدید.

 

۲- دستیابی به کانال ها از طریق جستجوی گوگل و یا جستجوی داخل سایت و رسیدن به کانال با موضوع مورد نظر به جای مواجهه با انبوه کانال ها.

 

۳- جذب اعضای بیشتر در طولانی مدت و کاهش ریزش اعضای کانال شما.

لطفاً قبل از درج تبلیغ کانال تلگرام خود موارد ذیل را به دقت مطالعه نمایید.

– این سایت خود را ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی میداند و از درج آگهی کانال های تلگرام مغایر با قوانین جمهوری اسلامی معذور می باشد.

 

– از پذیرفتن کانالهای private ، دانلود موزیک و آهنگ،سیاسی ، چالش و جوک های غیر اخلاقی معذوریم.

 

– عکس پروفایل کانال شما به عنوان عکس تبلیغ و متن توضیحات کانال که توسط شما در فرم زیر پر می شود به عنوان متن تبلیغ درج میگردد، لینک بصورت joinchat (پرایوت) پذیرفته نمیگردد و فقط لینک با @ گذاشته میشود.

 

– میزان جذب اعضای جدید توسط کانال شما مستقیما به عکس کانال شما (عکس بنر تبلیغات) و کیفیت مطالب موجود در کانال شما مرتبط میباشد و بدلیل واقعی بودن اعضا، تعداد اعضای جذب شده در کانال شما قابل تضمین نمیباشد.

 

– میزان ریزش اعضای کانال (لفت دادن اعضا از کانال تلگرام) پس از تبلیغ بسیار مرتبط با نحوه مدیریت و پست گذاری شما میباشد .

 معمولا ریزش تا ۱% تعداد اعضا با ارسال هر سری پست در کانال منطقی و معمول میباشد.

میزان ریزش پس از تبلیغ مستقیما به کاردانی و درایت شما در مدیریت کانال تلگرام و حفظ اعضا مرتبط میگردد و مسئولیت ریزش های پس از تبلیغ به عهده شما به عنوان مدیر کانال میباشد و این سایت مسئولیتی در این زمینه نمیپذیرد.

 

 

ثبت کانال تلگرام

کلمات کلیدی…..

تبلیغ رایگان کانال تلگرام – افزایش صد در صدی اعضای کانال شما – کانال تلگرام پربازدید – کسب درامد از تلگرام – تبلیغ کانال تلگرام – آموزش تبلیغ رایگان کانال تلگرام – تبلیغ کانال تلگرام و افزایش ممبر بدون هزینه – روش بالا بردن اعضا کانال تلگرام